Łukasz

Postprodukcja, operator kamery, licencjonowany operator bezzałogowych statków powietrznych. Założyciel firmy, miłośnik lotnictwa i fotografii. Z lotnictwem związany od najmłodszych lat. Przygodę z filmem i fotografią rozpoczął w 2002 roku. Specjalista w zakresie realizacji ujęć lotniczych.

Michał

Zawodowy pilot, realizator oświetlenia Licencjonowany operator bezzałogowych statków powietrznych. Wysokiej klasy inżynier w dziedzinie robotyki i elektronik

Michael

Operator kamery, postprodukcja, grafika, efekty specjalne, korekcja koloru. Swoją przygodę z filmem rozpoczął w 2001 roku. Doświadczenie zdobywał w takich stacjach jak MTV Networks oraz National Geographic Polska. Zrealizował wiele komercyjnych i niekomercyjnych projektów.

Please reload

Pete

Realizator dźwięku Absolwent akademii realizacji dźwięku, wybitnie uzdolniony muzyk, doświadczony DJ, od dzieciństwa związany z muzyką, ulubione instrumenty to klarnet i pianino.

Kamil

Kreatywny operator kamery, Fotograf, postprodukcja. Pomysłodawca wielu projektów filmowych, operator kamer bezzałogowych statków powietrznych. Specjalista od ujęć lotniczych.

Please reload