Firma powstała z pasji do lotnictwa, fotografii oraz filmowania. Początki przygody z filmem sięgają do 2006 roku. Pierwsze przygody z modelarstwem rozpoczęły się w 2002 roku, a samo lotnictwo towarzyszy nam od dzieciństwa.

Pracowaliśmy wspólnie na terenie całej Europy oraz Świata przy różnych produkcjach i w każdych warunkach. Do każdego zlecenia przegotowujemy się w pełni profesjonalnie, a naszymi uwagami dzielimy się z klientem.

To co nas wyróżnia, to bardzo indywidualne podejście do każdego klienta oraz ogromne zaangażowanie. Jako eksperci bardzo często musimy odnaleźć się w nietypowych sytuacjach i stworzyć zdjęcia przemawiające do odbiorców.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz profesjonalnego sprzętu, jesteśmy w stanie uzyskać niepowtarzalny efekt.

Please reload

Zajmujemy się tworzeniem materiałów filmowych oraz zdjęciowych dla bardzo szerokiego grona partnerów różnych przemysłów, takich jak telewizyjny, deweloperski czy hotelarski jak i organizatorów imprez oraz klientów indywidualnych. Do naszych produkcji używamy najnowocześniejszych dronów na świecie, które są do Państwa dyspozycji.

Na przestrzeni lat zbudowaliśmy najbardziej profesjonalny zespół do tworzenia produkcji filmowych.

Fotografia i wideo to nasza pasja, którą chcemy się dzielić z Państwem spełniając wszystkie oczekiwania.

Bardzo ważny jest dla nas profesjonalizm oraz wysoka jakość naszych usług.